parlakresorthotel logo

Parlak Resort Hotel, Akdeniz Bölgesi Hatay ilinin Kırıkhan ilçesinde ilk turizm belgeli 3 yıldızlı Kırıkhan Otel Parlak Resort Hotel olarak hizmetinize girmiştir..

 

Otelimiz tek, çift ve 3 suit , 1 kral dairesi, 1 engelli odası olmak üzere toplamda 44 oda, 88 yatak kapasitesine sahiptir.

 

Vizyonumuz: Kurulduğu günden bugüne, profesyonel, samimi, saygın ekibi ile kişiye özel ve kaliteli hizmet üretimini, misafirlerine en iyiyi ve en güzeli sunmayı hedeflemiş olan ParlakResortHotel ailesi için ‘’kalite’’ varoluşunun temelini oluşturmaktadır. Misafirlerine ’’evinizden uzaktaki eviniz’’ duygusunu yaşatan bir aile sıcaklığı ve yakınlığı ile hizmet vermektedir. Parlak Resort Hotel çalışanları, sosyal ve kültürel çevresi, yöneticileri ile beraber, kaliteli hizmet üretiminin ancak kaliteli bir yaşam şekli ve düzeyli iş ilişkileri ile oluşturulabileceğini ön görür ve uygular.

 

‘’ Parlak Resort Hotel’’ in kalite politikasının temel taşlarını;
• Kaliteli yönetim,
• Kaliteli iş ortakları,
• Kaliteli bir çalışan kadrosu,
• Sürekli eğitim, geliştirme ve uygulama oluşturmaktadır.

 

Eğitim bu temellerin en önemli öğesidir.

 

ParlakResortHotel, eğitimi, kalitenin ve sürekli gelişimin en önemli aracı olarak görür. Kendisini farklı kılan stratejiler geliştirir ve hedefler koyar.
Hedeflerimiz,

 

• Yüzde yüz müşteri memnuniyeti,
• Yüzde yüz çalışan memnuniyeti,
• Sürekli eğitim ve gelişme,
• Sosyal, kültürel ve doğal çevre ile uyumlu ve saygılı bir operasyondur.

 

Tüm bu hedeflere ulaşmak için Parlak Resort Hotel, almayı hedeflediği ISO 9001 standartlarının da üstünde çalışmalarla, sürekli eğitim ve gelişim uygulamaları ile kalite politikasının kurumsallaşmasını sağlayacaktır.

 

Bu hedef bizim için bir ‘’son’’ noktası değil, vardığımız anda yeni başlangıçlar olacaktır. Kalite anlayışından ve müşteri tercihlerinden aldığı güçle ‘’rekabet eden değil, rekabeti yaratan olacağız’’.

 

Kırıkhan Otelleri arasında en güzide yerde olan Parlak Resort Hotel odalarında tv, uydu yayını, minibar, split air condition , direct telefon, saç kurutma makinesi, wirelles adsl internet iletişimi (free) mevcuttur. Açık alanlarda, kat koridorlarında kayıtlı kamera sistemimiz ve yangın alarm sistemimiz bulunmaktadır. Değerli eşya ve paranız için ücretsiz kasalarımız ve uyandırma servisimiz hizmetinizdedir.

 

Otelimiz oda-kahvaltı konseptinde çalışmaktadır. İstenildiği takdirde öğle ve akşam yemeklerinde teras katında bulunan 300 kişilik açık, 250 kişilik kapalı restaurantımızda yöreye özgü farklı lezzetler sunan zengin menü seçeneklerinden extra olarak faydalanabilirsiniz

 

Otelimiz amerikan bar, loby, tv odası, toplantı salonu, açık büfe zengin kahvaltı çeşitleri, 24 saat oda servisi vermektedir.

 

Ayrıca Parlak Resort Hotel den Antakya ' ya 40 km. , Hatay Havaalanına 35 Km., İskenderun' a 35 Km. lik mesafe bulunmaktadır. Kırıkhan şehir merkezine ise yürüme mesafesinde olmakla birlikte dolmuş ve taxi ile ulaşım vardır.

 

 

paralkaresorthotel